O firmie
Klub "KOMBINAT FORMY"

jest dla ludzi, którzy entuzjastycznie traktują życie, bez względu na wiek i zajęcie, nie lubią tracić czasu i pragną być w formie, aktywnie wypoczywać i przyjemnie spędzać czas.Stworzyliśmy nowy kompleks, który odzwierciedla Państwa oczekiwania związane ze stale rosnącymi potrzebami. Posiadamy najnowsze rozwiązania designu, sprzętu fitness, klubu oraz innowacyjności w urozmaicaniu na wiele sposobów. Jesteśmy kompleksem, który w swojej ofercie posiada wszystko. Posiadamy szeroki wybór maszyn siłowych, wolnych ciężarów, zajęć grupowych w klimatyzowanych salach do indoor cyclingu, zumby czy stepu, jogi.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również piękne łazienki, w których można się zregenerować idąc na saunę. Posiadamy także Restauracje&Pizzerie "Fiesta in travola", w której można zjeść przepyszne dania, napić się najlepszego włoskiego wina czy przeróżnych koktajli,oprócz tego można tu spędzić romantyczną kolację we dwoje, ale również spotkania okolicznościowe czy spotkania biznesowe.

Dobrze dobrana muzyka zapewnia komfort, przy którym można swobodnie porozmawiać bez konieczności podnoszenia głosu, kolejnym elementem naszego kompleksu jest Pub i Kręgielnia, aby zwiększyć możliwości piękna ciała posiadamy również Solarium z najnowocześniejszymi łóżkami do opalania w swojej ofercie mamy również "Bawialnie U pana Kota", przede wszystkim po to, aby umożliwić rodzicom spokojny trening o każdej dogodnej porze dnia, bez względu na to czy mogą przyjść do Klubu sami, czy też z dziećmi.


Nie zapomnieliśmy również o sklepiku, który zaopatrzony jest w to, co niezbędne w fitnessie, wszystko to w nowym budynku "KF". Najważniejsza dla nas jest przyjazna, ciepła atmosfera, jaka tu panuje. Zarówno każdy mężczyzna, jak i kobieta będzie mógł realizować swoje cele, które założy sobie zapisując się do naszego klubu. Pomoże mu w tym fachowa kadra trenerska. Do tego wszystkiego przy naszym Klubie znajduje się bezpłatny parking dla klientów. U nas niczego Wam nie zabraknie więc przyjdź i zostań z nami!

Zobacz co na Ciebie czeka w KOMBINACIE FORMY.

 
Do góry Powrót
Polub nas na facebooku!
cennik uslug kombinat formy