Squash
Squash jest dyscypliną sportową polegającą na odbijaniu piłki o ścianę w sposób, który w maksymalnym stopniu utrudni ponowne odbicie piłki przez przeciwnika. Obecnie nie jest jeszcze wpisany na oficjalną listę dyscyplin sportowych przez Ministerstwo Sportu RP. Squash nie jest też dyscypliną olimpijską, chociaż światowe władze czynią starania by tego dokonać.Zapraszamy wszystkich do poznania sportu, który, według najnowszych badań wpływowego magazynu Forbes,  "najkorzystniej  wpływa na poprawę pracy serca oraz płuc".Squash wymaga od gracza nieustannego ruchu i szybkiej wymiany, co znacząco wpływa na poprawę  siły i wytrzymałości organizmu.  Zwiększa również gibkość oraz umięśnienie pleców i brzucha.Jeśli lubisz sporty z rakietą, i chcesz się stać bardziej energiczny, jest to sport dla Ciebie. 

W Kombinacie Formy mamy jedyne miejsce w okolicy gdzie posiadamy 4 profesjonalne korty marki Courtech, które otrzymały certyfikat WSF(Światowa Federacja Squasha) . Każdy kort jest klimatyzowany oraz posiada bezpieczną, sprężystą, minimalizującą możliwość odniesienia kontuzji nawierzchnię Junckers.
Poza kortami, znajduje się również przestronna recepcja, barek a także doskonale wyposażony sklep ze sprzętem do squasha. 
Do góry Powrót
Nasze usługi
dzisiaj w kombinacie formy
cennik uslug kombinat formy