Opinie

Paweł Więcoszek  to doświadczony trener personalny, który w swojej pracy wykazuje się pełnym profesjonalizmem i solidnością.  Imponuje mi jego wiedza z zakresu treningu, odżywiania oraz suplementacji. Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie które mu zadam i odpowiedź swoją  uzasadnić. Podczas treningu cała uwaga trenera skupia się na podopiecznym. Mimo, że współpracuję z Pawłem od niedawna to mogę powiedzieć że nauczyłem się przez ten czas więcej niż podczas całej mojej przygody z siłownią. Podoba mi się jego indywidualne podejście do klienta. Nie raz mam wrażenie, że wie o mnie więcej niż ja sam. Paweł dba również o moją motywację. Z treningu  na trening przychodzę z coraz większym zapałem. Jest konsekwentny i zawsze dotrzymuje słowa. Podczas treningu zadba o bezpieczeństwo oraz poprawną technikę co z pewnością w dużym stopniu przyczyni  się do osiągnięcia sukcesu. Dzięki niemu widzę znaczną poprawę. Moje cele stają się rzeczywistością. Paweł  utrzymuje kontakty z zawodowymi kulturystami dzięki czemu posiada wiedzę ‘’ z  pierwszej ręki ’’, która dla mnie jest bezcenna. Według mnie jest on ekspertem w modelowaniu sylwetki i bez wahania mogę polecić go w 100 %.
Klubowicz Kombinatu Formy - Emilian

 -----------------

 Treningi z Pawłem Więcoszkiem dostarczyły mi motywacji do dalszych ćwiczeń. Dzięki jego fachowym poradom i bogatej znajomości ludzkiego ciała zacząłem lepiej wykonywać zestawy ćwiczeń zaproponowanych do moich potrzeb. Paweł precyzyjnie dobrał mi odpowiednie obciążenie abym mógł wyrzeźbić swoją sylwetkę. Jestem bardzo zadowolony z jego treningów personalnych, po miesiącu mój wygląd znacznie się poprawił. Dostrzegli to koledzy na siłowni, a przede wszystkim żona.

Klubowicz Kombinatu Formy - Kszysztof

 -----------------

 Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Pawłem Więcoszkiem. Po kilku godzinach treningu personalnego nauczyłem się poprawnie wykonywać ćwiczenia i zdrowo odżywiać. Dzięki fachowym poradom z tygodnia na tydzień moje ciało wygląda coraz lepiej.

Klubowicz Kombinatu Formy - Tomek

------------------

Paweł Więcoszek to trener, któremu udało się permanentnie przestawić mnie na  zdrowe odżywianie i uzależnić od ciągłej potrzeby pracy nad swoją sylwetką.  Jego wiedza z zakresu biochemii i fizjoterapii jest imponująca: dzięki niej  stworzył indywidualny plan treningowy, który wyrzeźbił moje ciało, wysmuklił  sylwetkę, a co najważniejsze – w ciągu 3 m-cy wypracowałam mięśnie, które  cieszą oko (nie tylko moje ;) Wymagający i konsekwentny – takich ludzi cenię  gdyż aby wymagać od innych należy zacząć od samego siebie! Profesjonalista w  każdym calu – tego właśnie oczekiwałam. Były wytyczne – JEST EFEKT ! A w  pracy z trenerem to efekt i osiągnięcia są miarą jego skuteczności !
Polecam!!!
Klubowiczka Kombinatu Formy - Małgorzata

-------------------

 Paweł Więcoszek - to ambitny profesjonalny trener personalny. Posiada bogatą wiedzę na temat metod treningowych, zdrowego żywienia i  biochemii. Wie jak trenować bezpiecznie, by uniknąć kontuzji. Komunikatywny, dobrze  rozumie się z osobą  ćwiczącą, dopasowuje sposób pracy do indywidualnych potrzeb osoby  trenującej. Uśmiechnięty, otwarty, motywuje do wysiłku, rozbudza chęć do ćwiczeń i zapał  do treningu. 

Klubowiczka Kombinatu Formy - Anna

 ------------------

 Z Pawłem Więcoszkiem ćwiczę od 4 miesięcy, trzy razy w tygodniu. Na regularne ćwiczenia zdecydowałem się z myślą o maksymalnie efektywnym wykorzystaniu czasu, jaki mogę poświęcić na trening. Mam go niewiele. Prowadzą bardzo intensywny tryb życia – eksperymenty na siłowni nie do końca spełniają moje oczekiwania. Wielokrotnie podchodziłem do ćwiczeń i nigdy nie było efektów. Za to cele mam ambitne – zrzucenia zbędnych kilogramów, modelowanie sylwetki, poprawa ogólnej kondycji i wydolności organizmu, wzmocnienie mięśni.Już po pierwszych treningach odczułem pozytywne skutki powrotu do lepszej formy. Po kolejnych tygodniach regularnych treningów doszło lepsze samopoczucie , lepsza kondycja. Zajęcia prowadzone są zawsze z największym zaangażowaniem, cała uwaga skupiona jest na podopiecznym. Ćwiczenia na wszystkie partię mięśniowe są zróżnicowane, dlatego też żadne zajęcia nie są nudne. Intensywność ćwiczeń jest naprawdę wysoka, zawsze mam poczucie dobrze wykonanej pracy, co motywuje do kolejnych zajęć i jeszcze większego wysiłku. Na treningu panuje miła atmosfera, zawsze można podyskutować o różnych sprawach. Elementem dopełniającym program zajęć  jest odpowiednia dieta przygotowana specjalnie pod potrzeby trenującego. Paweł świetnie zna się na dietach i zdrowym odżywianiu, gdyż sam układa plany żywieniowe.

Ćwiczenia z Pawłem bardzo polecam, szczególnie osobom:

- bardzo zajętym i zabieganym

- chcącym osiągnąć konkretny cel

- chcącym poszerzyć swoją wiedzę na temat diety i zdrowego trybu życia

- szukającym rzetelnego, profesjonalnego i punktualnego trenera.

Klubowicz Kombinatu Formy - Robert

------------------

 Od ponad roku chodzę na siłownię, jednak ćwiczyłam  bez żadnego pomysłu i bez większego zaangażowania w to co robię, wykonywałam to co podpatrzyłam u innych trenujących osób.  Gdy poznałam Pawła byłam zakompleksioną dziewczyną która nie wiedziała za bardzo co chce od Siebie i od swojego życia. Nie Miałam większych problemów z wagą ale jednak było coś nie tak we ,mnie co chciałam zmienić a niestety sama nie potrafiłam. 

Po pierwszym spotkaniem z Pawłem nie chciało mi się w to wszystko wierzyć co on mówi. Ale już kolejne spotkania, dopasowanie przez niego specjalnej dla mnie diety i programu zaczęło dawać pozytywne efekty. Rzeczowa i fachowa rozmowa, indywidualny trening uwzględniający mój sposób życia, porady z zakresu dietetyki, a także pomoc przy wykonywaniu poszczególnych partii ćwiczeń  są pod okiem Pawła normą. Każdy trening z Pawłem jest zaplanowany pod kątem rozwoju który wcześniej sobie określiliśmy. Żadnych problemów  z dyspozycyjnością , super podejście do mojej osoby. Pomimo mojego lenistwa jego konsekwencja i mobilizacja prowadzi mnie do zamierzonego celu.

Poza tym Paweł jest osobą sympatyczną, ciepłą, otwartą, potrafi słuchać innych i służy zawsze radą i pomocą. Jego ogrom wiedzy i doświadczenie sprawia, że treningi nie są  tylko skuteczne, ale i profesjonalnie przygotowane. Dostosowuje treningi do  indywidualnych wymagań. Trenuje z Pawłem i jestem bardzo zadowolona z prowadzenia zajęć jak i i efektów samych ćwiczeń.  Paweł nie tylko sprawdza się jako trener, ale także jako kolega. Można porozmawiać z nim na wiele tematów co stanowczo umila czas ćwiczeń.  Jest zawsze uśmiechnięty i otwarty, motywuje mnie do  wysiłku, wydobywa ze mnie chęć do ćwiczeń i zapał do treningu. Jego dewizą jest indywidualne podejście do trenującego. Efekty treningu pod okiem Pawła są zaskakująco szybko widoczne – znaczny progres siły, zmiana sylwetki.

Z czystym sumieniem mogę polecić Trening pod fachowym okiem Pawła.

Będąc pod jego „opieką” jestem spokojna o swoją sylwetkę.

Dzięki Paweł J

Klubowiczka Kombinatu Formy - Anna

 --------------

 Paweł Więcoszek jest najbardziej kompetentnym i najbardziej profesjonalnym trenerem z jakim miałam do czynienia. Jego praca jest jego pasją i widać na pierwszy rzut oka , że kocha to co robi. Podczas treningów dawał mi maksymalny wycisk, ale zawsze z uśmiechem na twarzy. Każdemu, kto chce osiągnąć wyniki i do tego w  miłej atmosferze polecam Pawła.

Klubowiczka Kombinatu Formy - Angelika

---------------

 Jeśli szukasz trenera, który jest wyrozumiały, który ma dużo empatii i który będzie Cię prowadził za rękę dzień po dniu to ŹLE trafiłeś. Paweł da Ci taki wycisk, że szybko o nim nie zapomnisz.  Każdego dnia ból mięśni będzie Ci przypominał, że już niedługo czeka Cię kolejna dawka morderczych ćwiczeń. Więc jeśli szukasz trenera, który nie będzie Ci pozwalał użalać się nad sobą, który nie odpuści Ci do samego końca, a który zarazem czyni cuda swoimi indywidualnymi programami treningowymi to Paweł jest dla Ciebie idealny.

Klubowicz Kombinatu Formy - Patryk

--------------- 

Pan Paweł Więcoszek To bardzo dobry trener podchodzi fachowo do klienta. W dzisiejszych czasach dużo ludzi ma tytuł instruktora kulturystyki ale niestety dużo ludzi się do tego nie nadaje natomiast wiedzę i doświadczenie jaką posiada pan Paweł jest ogromna. Z takimi fachowcami można pracować Polecam go jak najbardziej!!

Klubowicz Kombinatu Formy - Mateusz

 
Do góry Powrót
Polub nas na facebooku!
 
cennik uslug kombinat formy