Trening personalny
W dzisiejszych czasach Trener Personalny nie jest już luksusem zarezerwowanym tylko dla gwiazd, ale z jego usług korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni w różnym wieku i z różnymi problemami zdrowotnymi.

W Kombinacie Formy oferujemy Tobie wykwalifikowaną jak również specjalistycznie wyszkolą kadrę trenerską, aby przygotować dla Ciebie plan treningów, który uwzględnia wszelkie szczególne sytuacje takie jak rekonwalescencja po chorobie lub kontuzji. Nie ważne czy Twoim celem jest odchudzanie czy nabieranie masy mięśniowej lub poprawa siły i wytrzymałości mięśni, trening personalny to najszybsza i najskuteczniejsza droga do Twojego celu. Pamiętaj, że treningi nie są tylko drogą do wymarzonego ciała, ale także dają Tobie inne korzyści. Lepszą sprawność fizyczną, którą z Nami wypracujesz, możesz wykorzystać podczas codziennych zakupów, w ogrodzie, goniąc uciekający autobus czy aby zaimponować płci przeciwnej. Odpowiednio dobrane i prawidłowo wykonane ćwiczenia pod czujnym okiem trenera dają komfort w życiu codzienny każdemu i w każdym wieku.

Oferujemy Tobie także kompleksową opiekę dietetyczną i suplementacyjną. Posługując się profesjonalnym analizatorem składu ciała marki TANITA oraz przeprowadzając szczegółowy wywiad, rozplanujemy Tobie indywidualnie dobrany plan żywieniowy, dzięki któremu poczujesz się lekko, zdrowo i pełen wigoru. Zbilansowane żywienie znacząco przyspieszy osiągniecie Twojego celu.

Podsumowując, jeśli chcesz szybko, zdrowo i bezpiecznie osiągnąć swój cel, trening personalny jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.


Przyjdź, a My zadbamy o resztę.

 
Do góry Powrót
Polub nas na facebooku!
 
cennik uslug kombinat formy